SABAورود

froum

http://01.music-persian.info/ftopicp-137990.html
http://01.music-persian.info/ftopicp-137990.html
http://01.music-persian.info/ftopicp-137990.html
http://01.music-persian.info/ftopicp-137990.html

شاطر

descriptionمراقبت از کامپیوتر در برابر حملات مخرب هکرها

more_horiz
هر سال با فرارسیدن سال نو ، کاربران مختلف از سراسر دنیا با استفاده از سرویس هایی همچون پست الکترونیک سال جدید را به یکدیگر تبریک می گویند.
اما فرارسیدن سال جدید برای هکرها و سازندگان ویروس های رایانه ای نیز فرصتی مناسب است چرا که در قالب پیام تبریک سال نو اقدام به پخش فایل های مخرب در میان کاربران می کنند و نه تنها رایانه آنها را به ویروس های مختلف آلوده می سازند، بلکه اطلاعات مهمی همچون رمزهای ورود گوناگون آنها را نیز به سرقت می برند.

---------------------------------

جلوگیری از حملات خرابکارانه هکرها
برای جلوگیری از این حملات خرابکارانه راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که بهترین آنها استفاده از نرم افزارهای امنیتی و ضدویروس است. برخی از بهترین ویروس یاب هایی که در حال حاضر برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند و از محبوبیت بسیاری بین کاربران برخوردارند عبارتند از : نود 32 ، آنتی ویروس نورتون ، مک آفی ، بیت دفندر ، کسپراسکی

---------------------------------

هیچ چیز کامل نیست....
همان طور که گفیتم یکی از بهترین راه های مقابله با این گونه حملات استفاده از نرم افزارهای امنیتی است. اما به نظر شما استفاده از این نرم افزارها برای حفظ امنیت رایانه کافی است؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم: خیر!! چرا که اکثر نرم افزارهای ویروس یاب با کمک بانک اطلاعاتی که در اختیار دارند، به شناسایی ویروس ها و فایل های مخرب می پردازند در نتیجه چنانچه نرم افزار ویروس یاب شما به روز نباشد، احتمال آلوده شدن سیستم شما به انواع ویروس های جدید و ناشناخته بسیار زیاد است. همچنین در صورتی که نرم افزار شما کاملا به روز باشد اما یک ویروس قبل از شناسایی توسط نرم افزار ویروس یاب و ثبت در بانک اطلاعاتی آنها به رایانه شما نفوذ کند، به راحتی می تواند رایانه شما را آلوده کند و فعالیت خود را به انجام برساند. با یک بررسی ساده می توان به این نتیجه رسید که برای حفظ امنیت کامل در رایانه باید از ابزارهای دیگری نیز کمک گرفت که از روش متفاوت تری برای تامین امنیت در رایانه شما استفاده کنند. یکی از این ابزارهای قدرتمند نرم افزار Zemana Anti Logger است. این نرم افزار از 6 بخش مجزا تشکیل شده است که هر کدام با روش خاص خودشان به برقراری امنیت در بخش های مختلف رایانه شما می پردازند.

------------------------------------------------

بخش اول: نگهبان خدمات بانکی آنلاین
واحد Anti-SSL Logger که برای نخستین بار در دنیا توسط کمپانی Zemana ساخته شده است و یکی ازمهمترین و کامل ترین ابزارها برای جلوگیری از سرقت اطلاعات محرمانه هنگام استفاده از خدمات بانکی آنلاین و خریدهای اینترنتی است.

---------------------------------------------

بخش دوم: نگهبان وبکم
برخی از ویروس ها و فایل های مخرب قادرند بدون اجازه شما دوربین متصل به رایانه تان را روشن کرده و تصاویر ضبط شده توسط آن را برای هکرها یا سازنده ویروس ارسال کنند.
واحد Anti-WebCam Logger در این نرم افزار مسئولیت جلوگیری از این گونه خراب کاری ها را به عهده می گیرد.

--------------------------------------

بخش سوم: نگهبانی از صفحه کلید
تا به حال واژه Keylogger به گوشتان خورده است؟ کی لاگرها ابزارهای مخربی هستند که تمام کلیدهای فشرده شده توسط صفحه کلید در رایانه را ثبت کرده و سپس آنها را در یک فایل جمع آوری کرده و برای هکرها ارسال می کنند.به این ترتیب شما در هر صفحه و در هر بخشی هر چیزی را تایپ کنید توسط کی لاگر به ثبت می رسد و در نهایت نیز برای هکر ارسال می شود. در این حالت تمام اطلاعات شما و حتی متون تایپ شده در نرم افزارهای پیام رسانتان برای هکر ارسال می شود. واحد Anti-Key Logger در این نرم افزار قادر است تمام فعالیت های مرتبط با کی لاگرها را خنثی کند و مانع از فعالیت آنها شود.

------------------------------------------------

بخش چهارم : نگهبانی تصویر
گاهی اوقات یک کپی از تصاویر سایت هایی که مشاهده می کنید، عکس هایی که در نمایش گر مشاهده می کنید و به طور کلی تصاویری که در صفحه نمایش توسط چشمان خود می بینید، با کمک ابزارهای خلاف کارانه برای هکرها نیز ارسال می شود. واحد Anti-Screen Logger قادر است مانع از ارسال تصاویر صفحه نمایش شما برای هکرها شود و از این نظر نیز استفاده بی دردسر از رایانه را برای شما تضمین می کند.

---------------------------------------------

بخش پنجم: نگهبانی کلیپ برد
همان طور که گفتیم یکی از ابزارهای مورد استفاده هکرها استفاده از کی لاگر برای ثبت کلیدهای وارد شده توسط صفحه کلید است.
فرض کنید برای جلوگیری از این نوع سرقت اطلاعات رمز عبور مورد نظرتان را در یک فایل متنی ذخیره کرده اید و برای هر بار استفاده از آن به جای این که آن را تایپ کنید با استفاده از نشانگر موس آن را در حافظه موقت ( کلیپ بورد ) ویندوز کپی کرده و سپس در محل موردنظر قرار می دهید. به نظر شما هنگام استفاده از این روش احتمال سرقت رمز عبور به صفر می رسد؟ متاسفانه پاسخ خیر است چرا که برخی از ابزارهای خرابکارانه قادرند اطلاعات ذخیره شده در حافظه موقت ویندوز را نیز برای هکرها ارسال کنند. برای جلوگیری ازاین نوع سرقت اطلاعات نیز واحد Anti-Clipboard Logger در این نرم افزار در نظر گرفته شده است.

--------------------------------------------

بخش ششم : نگهبان فایل های سیستمی
یکی از بهترین روش ها برای مخفی نگاه داشتن فعالیت فایل های خراب کارانه افزودن آن ها به فایل های سیستمی ویندوز است. هکرها و سازندگان ویروس ها با چسباندن ابزارهایی خرابکارانه خود به فایل های ضروری سیستم عامل کاری می کنند تا نه تنها فعالیت های آنها توسط ابزارهای امنیتی کنترل نشود و همه نوع فعالیت آنها مجاز شناخته شود بلکه حذف آنها از روی سیستم عامل نیز منجر به بروز اشکال درآن شده و دربسیاری از موارد یا حذف این گونه فایل ها امکان پذیر نیست و یا حذف آنها برابر با نصب مجدد ویندوز است.
بخش منحصربه فرد System Defense در این نرم افزار قادر است به محافظت از فایل های سیستمی ویندوز در برابر هر گونه تغییر توسط فایل های خرابکارانه بپردازند و به این ترتیب به این گونه فایلها اجازه نمی دهد تا خود را پشت فایلهای سیستمی شما مخفی کرده و به ادامه فعالیت بپردازد. سازگاری نصب این نرم افزار در کنار بیش از 20 ابزار امنیتی و ویروس یاب گوناگون آزموده شده است و از قابلیت های قابل توجه آن نیز عدم کاهش سرعت کامپیوتر هنگام حفاظت از رایانه است.
برای دانلود این نرم افزار به سایت زیر مراجعه کنید:

www.zemana.com

descriptionرد: مراقبت از کامپیوتر در برابر حملات مخرب هکرها

more_horiz
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد