SABA
مهمان گرامی به انجمن صبا خوش آمدید.

شما در حال مشاهده انجمن به صورت مهمان هستید که در این حالت دسترسی های لازم برای استفاده کامل را ندارید. با عضویت رایگان شما قادر به مشارکت در بحث ها , دانلود فایل ها , ارسال مطلب و نظرخواهی و ... خواهید شد. مراحل ثبت نام آسان و سریع می باشد , همین ثبت نام حالا کنید!

اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده اید آن را بازیابی کنید.
اگر در مراحل ثبت نام یا ورود به انجمن با مشکل مواجه شدید با ما تماس بگیرید.


نفر قبلیت شبیه کدوم گله....؟

View previous topic View next topic Go down

نفر قبلیت شبیه کدوم گله....؟

Post by bavafa_m3 on 1/13/2010, 16:45

گل رز
گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می دهد. بسیار رک گو و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارد و پشتکارش خوب است.
گل نسترن
فردی صبور و پرطاقت و اراده بسیار قوی دارد. دوست دارد کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهد. خجالتی هستد و قابل اعتماد. سعی می کند از مشاجرات دوری کند.
گل یاس سفید
رفتار دوستانه ای دارد. رک گو و پر حرف بوده و همین امر به جذابیت او می افزاید. مانند گل یاس، همیشه برای زنده کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارد. از رفتار بد دیگران سریع می گذرد. برای رفاقت ارزش زیادی قائل است.
گل بنفشه
زندگی همیشه برایش شیرین نیست و زیاد یا فراز و فرودهای آن مواجه می شود. به جای داشتن درآمد جزیی به فکر درآمدهای کلان هست. ذهن خلاقی دارد و به دنبال فعالیتهای خلاقانه است.
گل شب بو
فردی با محبت، خونگرم، دلسوز اما کمی عصبی است. غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج می برد و کمی نیز احساس ترس در او دیده می شود. برخی اوقات بقیه از اخلاق خوب او سوء استفاده می کنند.
گل داوودی
جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند است. در کارهایش سرسختی و سماجت دارد و این مسئله گاهی به ضرر او تمام می شود. به رغم آنکه شخص مهربانی است اما برخی اوقات رگه های نامهربانی در او نمایان شده ک این مسئله دیگران را آزار می دهد.
گل زنبق
فرد مودبی است. به سرعت عصبانی می شود ولی خیلی سریع به حالت اولیه باز می گردد. از زیبایی لذت می برد. فرد محبوبی است و سرشت سخاوتمندی دارد. میل زیادی برای زندگی در او موج می زند و از انجام هر کاری لذت می برد.
گل ارکیده
به سرعت تصمیم می گیرد و در انجام کارهاش بسیار سریع و چابک است. تغییرات شغلی او را نمی ترساند که این موضوع یکی از برتری های شخصیت اوست. توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایش دارد.
گل مریم
احساساتی، صادق، باوفا، بشاش و خوش اخلاق است، اما اگر بخواهد می تواند همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهد. کمال طلب و تا حدی رویایی است که در برخی موارد این رگه های شخصیتی به کمک او می آیند.
گل همیشه بهار
اهل رقابت و دوست بازی و قابل اعتماد و امین است و بسیار توددار و در واقع درون گرا است، از شادی دیگران شاد می شود اما خود به سختی به آرزوهایش دست می یابد.
گل گلایل
باهوش است و می داند چه می کند. می خواهد همه امور مطابق میل او باشد که البته گاهی می تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برایش مشکل ساز شود. اما در مورد عشق صبور است. همواره اهدافی برای دستیابی دارد و واقعاً برای رسیدن به آنها تلاش می کند.
گل نرگس
مهربان، با گذشت و بسیار تودار است و به هیچ وجه خودخواه نیست. همیشه بهتربن را برای دیگران می خواهد. دوستانتان برایش بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارد می داند. بین دوستان محبوب هست و نظر او بر دیگران ارجحیت دارد
[You must be registered and logged in to see this image.]

bavafa_m3
معاون سایت
معاون سایت

تعداد ارسال ها : 339
تاریخ عضویت : 2009-11-08
محل سکونت : اصفهان
حالت من : غمگین

View user profile http://tanha33.blogfa.com

Back to top Go down

Re: نفر قبلیت شبیه کدوم گله....؟

Post by hengameh on 1/31/2010, 13:57

آقا من این همه گل و حال ندارم بخونم ولی شما گل گلایی
[You must be registered and logged in to see this image.]

hengameh
مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن ادبیات

تعداد ارسال ها : 176
تاریخ عضویت : 2009-11-09

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum